00:40 28 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نتو مورارا، دروازه‌بان دوم بارسلونا، خواهان جدایی است و نمی‌خواهد نیمکت‌نشین مارک آندره‌آ تراشتگن باشد.

به گزارش اسپوتنیک، نتو در دو فصل آخر دروازه‌بان دوم بارسلونا بوده است و تنها در صورت مصدومیت و محرومیت مارک آندره‌ا تراشتگن توانسته در ترکیب ثابت کاتالان‌ها قرار گیرد.

وی که در سال 2019، و پس از پیوستن یاسپر سیلسن به والنسیا، از این تیم با قرارداد 4 ساله به ارزش 35 میلیون یورو به بلوگرانا پیوست، حالا از نیمکت‌نشینی خسته شده و خواهان جدایی است.

براساس گزارش راک 1، دروازه‌بان برازیلی درخواست جدایی خود را رسماً به مدیران باشگاه سپرده است اما به نظر نمی‌رسد که باشگاه با درخواست جدایی او موافقت کند زیرا 9 روز از پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی مانده است و اگر نتو به تیم دیگری بپیوندد، کاتالان‌ها قادر به جذب جانشین او نخواهند بود.

از سویی هم رونالد کومان از نتو راضی است و به مدیران باشگاه اعلام کرده که روی او حساب می‌کند و نمی‌خواهد به این راحتی دروازه‌بان دوم تیمش را از دست دهد.

آرسنال زمستان گذشته به این دروازه‌بان علاقه داشت اما قیمت بلند این بازیکن سبب شد تا توپچی‌ها از جذب وی منصرف شوند و به دنبال گزینه‌های ارزان‌تر بروند.

نتو در دو بازی آخر بارسلونا در رقابت‌های لالیگا که تراشتگن به دلیل مصدومیت غایب بوده است، در درون دروازه قرار گرفته و نمایش خوبی داشته است.

مرتبط:

ستاره بارسا سرانجام به تعطیلات رفت+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر