14:23 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ادواردو کاماوینگا، هافبک جوان رن که شدیداً مورد توجه رئال مادرید قرار داشت، به پاریسن‌جرمن بسیار نزدیک شده است و بزودی به این باشگاه خواهد پیوست.

کاماوینگا
© Sputnik / Владимир Песня

به گزارش اسپوتنیک، در زمان حضور زین‌الدین زیدان در رئال مادرید، علاقه این باشگاه به ادواردو کاماوینگا، پدیده 18 ساله رن، مطرح شد و این باشگاه در دو پنجر‌ه نقل‌وانتقالات برای جذب این بازیکن تلاش‌هایی انجام داد.

رئال اما به دلیل رقم درخواستی بلند باشگاه رن موفق به جذب این بازیکن نشد و امیدوار بود تا با نزدیک شدن وی به ختم قراردادش با مبلغ مناسب او را به خدمت بگیرد.

حالا که یک سال به ختم قرارداد کاماوینگا با رن باقی‌ مانده است، وی از رئال مادرید دور و به باشگاه پاریسن‌جرمن نزدیک شده است.

براساس گزارش نشریه اکیپ، باشگاه رن بالای این بازیکن 30 میلیون یورو قیمت گذاشته و باشگاه پاریسن‌جرمن آماده است با پرداخت این مبلغ ستاره جوان و فرانسوی را به خدمت بگیرد.

از سویی هم این بازیکن علاقه ندارد با حضور در رن شانس حضور در جام جهانی را از دست دهد زیرا در یورو از سوی دشان به تیم ملی دعوت نشد و به همین دلیل تلاش دارد تا با حضور در پی‌اس‌جی و در خشش در این تیم به جام جهانی دعوت شود.

گفته می‌شود که گفت‌وگوهای دو باشگاه به صورت رسمی آغاز شده و احتمال دارد تا قبل از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات این معامله انجام شود.

مرتبط:

کارت سبز هواداران پی‌اس‌جی به فروش امباپه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر