22:08 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فیلیپه کوتینیو به باشگاه بارسلونا اطلاع داده است که آماده کاهش چشم‌گیر دستمزدش در صورت قرار گرفتن در رأس پروژه باشگاه است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا در چند هفته آخر تلاش زیادی برای فروش فیلیپه کوتینیو، ستاره برازیلی و گران‌قیمت خود انجام داد اما هیچ‌تیمی به دلیل دستمزد هنگفت این بازیکن پیشنهادی ارائه نکرد و به نظر می‌رسد که این بازیکن در نیوکمپ خواهد ماند.

از سویی هم کومان پس از جدایی مسی از مدیران بارسلونا خواسته است که دیگر به فکر فروش گریزمن و کوتینیو نباشند زیرا وی روی این بازیکن حساب می‌کند و آن‌‌ها در برنامه‌هایش جایگاه ویژه دارند.

باشگاه بارسلونا نیز به فیلیپه کوتینیو این موضوع را رساند و از وی خواست تا در جهت کمک به وضعیت اقتصادی باشگاه دستمزد خودش را کاهش دهد.

براساس گزارش اسپورت، فیلیپه کوتینیو که از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شده، به سران بارسا گفته است که در صورت مساعد شدن چنین شرایطی و قرار گرفتن وی در رأس پروژه باشگاه، وی حاضر است تا یک سوم دستمزدش را کاهش دهد.

ادعاهایی وجود دارد که شماره 10 به کوتینیو داده خواهد شد و این بازیکن پس از بازی‌های فیفا دی برای بارسلونا با شماره جدید به میدان خواهد رفت.

مرتبط:

شاهکار بارسا برخلاف انتظار هواداران؛ کوتینیو شماره 10 جدید؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر