22:40 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تاتنهام برای حفظ هری‌کین، اعتماد به نفس بیشتری دارد و خروج وی را در تابستان جاری ناممکن می‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، هری کین در پایان فصل گذشته به سران تاتنهام اعلام کرد که بخاطر کسب جام می‌خواهد از این تیم جدا شود زیرا اسپرز پوتانیسل قهرمانی در انگلیس و اروپا را ندارد.

پس انتشار این خبر، باشگاه منچسترسیتی که خوان آگوئرو را در پایان فصل گذشته بخاطر اتمام قراردادش از دست داده بود، به این بازیکن ابراز تمایل کرد اما دانیل لوی رییس باشگاه تاتنهام به مشتریان ستاره تیمش خبر داد که به فکر فروش او نیست.

با این هم سیتی فشار زیادی آورد تا تاتنهام را قانع سازد اما به نظر می‌رسد که رییس تاتنهام مصمم به حفظ کین است و حالا اعتماد به نفس بیشتری نیز دارد.

از سویی هم پیشنهاد سیتی 75 میلیون یورو بوده است و حتی نزدیک به رقم درخواستی (150 میلیون یورویی) تاتنهام نیست که این موضوع نیز به ماندن کین کمک می‌کند.

سپورت میل، در گزارش امروزش در مورد جدایی کین نوشت که سیتی پیشنهاد خودش را بهبود نخواهد بخشید و به این ترتیب شانس جدایی وی از تاتنهام بسیار کمرنگ خواهد بود.

گفته می‌شود که نونو اسپیریتو سانتو سرمربی تاتنهام از کین خواسته است که به وی اعتماد کند و یک فصل دیگر بماند و اگر در پایان فصل درک کرد که تیم برای قهرمانی در اروپا و انگلیس ظرفیت ندارد، می‌تواند تیم را ترک کند.

مرتبط:

کاپیتان روی نیمکت؛ هری کین به ترکیب بازگشت + ویدیو/عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر