07:03 28 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پس از پیکه و آلبا، سرخیو بوسکتس و سرجی روبرتو نیز با کاهش دستمزد شان توافق کرده اند تا به تیم برای بیرون شدن از بحران اقتصادی کمک کنند.

به گزارش اسپوتنیک، بارسا از مدتی به اینسو در حال مذاکره برای کاهش 60 درصدی دستمزد با چهار کاپیتان تیم اصلی خود بود و با جرارد پیکه و جوردی آلبا به توافق نهایی نیز دست یافته بود.

حالا به نظر می‌رسد که دو کاپیتان دیگر این باشگاه نیز به این موضوع چراغ سبز نشان داده اند و روبرتو و بوسکتس نیز حقوق خود را در چند روز آینده کاهش می دهند.


براساس گزارش نشریه موندو دیپورتیوو، جوزپ ماریا اوربیت به عنوان نماینده سرخیو بوسکتس کاپیتان نخست و همچنین سرجی روبرتو کاپیتان سوم کاتالان‌ها، با متئو یکی از مدیران این باشگاه ملاقات کرده و پس از آن، دو طرف این دیدار را مثبت ارزیابی کرده‌اند.

گفته می‌شود که هر دو بازیکن پذیرفته اند که 25 درصد دستمزد شان را کاهش دهند و 25 درصد دیگر آن را در چند سال آینده اخذ کنند که به این ترتیب دستمزد هر دو بازیکن 50 درصد در حال حاضر کاهش خواهد یافت.

هر دو بازیکن در حالی دستمزد شان را کاهش می‌دهند که باشگاه بارسلونا تلاش دارد تا دستمزد کوتینیو و گریزمن را که بالاترین دستمزد در باشگاه است را نیز کاهش دهد.

مرتبط:

پایان یک مصدومیت طولانی مدت؛ ستاره آینده‌دار بارسا به تمرینات بازگشت + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر