05:13 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تا چند روز دیگر وقفه بازی‌های ملی از راه می‌رسد و بازیکنان می‌خواهند در ترکیب تیم‌های ملی شان به میدان بروند اما باشگاه‌های لیگ برتر مخالفت حضور ستاره‌های شان در فیفا دی اند.

به گزارش اسپوتنیک، هفته آینده رقابت‌های ملی در سراسر جهان برگزار خواهد شد و تیم‌های ملی از بازیکنان شان دعوت کرده اند تا در رقابت‌های مقدماتی جام 2022 قطر و دوستانه اشتراک کنند.

باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس اما قصد ندارند تا به برخی تیم‌ها بازیکن بدهند زیرا مجبور خواهند بود تا از بازیکنان شان در بازگشت در ترکیب استفاده نکنند.
دلیل این تصمیم باشگاه‌ها این است که با وجود کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا، هنوز برخی کشورها  در فهرست سرخ کشور انگلیس قرار دارند و شهروندان این کشورها پس از ورود به این کشور قرنطینه خواهند شد.

این کشورها مصر، آرجانتین، برازیل، کلمبیا و سایر کشورهای آمریکایی جنوبی اند و بازیکنانی که اهل این کشورها اند، به احتمال فراوان اجازه سفر را پیدا نخواهند کرد.

این باشگاه‌ها با کشورهای اروپایی مشکلی ندارند زیرا کشورهای اروپا در فهرست سرخ دولت انگلیس قرار ندارند و بازیکنان در بازگشت قرنطینه نخواهند شد.

گفته می‌شود که سران باشگاه‌ها با فدراسیون‌های فوتبال کشورهایی که در فهرست سرخ انگلیس قرار دارند، در حال گفت‌وگو اند و تلاش می‌کنند تا آن‌ها قانع سازند.

مرتبط:

تیم منتخب لیگ برتر انگلیس مشخص شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر