15:26 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوئیز انریکه سرمربی فعلی تیم ملی اسپانیا، در گفت‌وگویی اظهار داشته است که علاقه دارد روزی پپ گواردیولا سرمربی باشگاه منچسترسیتی، لاروخا را هدایت کند.

به گزارش اسپوتنیک، پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی منچسترستی، اخیراً اعلام کرد که پس از سال 2023، از هدایت این تیم کنار خواهد رفت و نیاز به استراحت دارد.

در مورد آینده این سرمربی پس از سال 2023، صحبت‌های زیادی در رسانه‌ها مطرح شده است و برخی رسانه‌ها گفته اند که پپ باید در رده ملی نیز فعالیت کند تا دیده شود که می‌تواند در رقابت‌های ملی نیز موفق باشد یا خیر.

در همین حال لوئیز انریکه سرمربی تیم ملی اسپانیا، هموطن و هم‌تیمی سابق گواردیولا، در گفت‌وگویی اظهار داشته است که علاقه دارد پپ روزی لاروخا را هدایت کند.

وی در این مورد گفت:" ای کاش گواردیولا سرمربی اسپانیا بود. من واقعاً او را دوست دارم وعالی خواهد بود. علاوه بر این، من دوست دارم تیم ملی کشورمان را با هدایت او ببینم. فکر نمی کنم اسپانیا بتواند مربی بهتری نسبت به گواردیولا داشته باشد".

انریکه در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که برخی از رسانه‌ها کاتالونیایی بازگشت به بارسا را بهترین گزینه برای پپ پس از سال 2023 می‌دانند.

مرتبط:

انریکه پس از حذف اسپانیا: "سبب غرور ملت شدیم"
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر