20:53 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ناصر الخلیفی رییس باشگاه پاریسن‌جرمن اعلام کرد که این باشگاه تصمیم ندارد تا کریستیانو رونالدو را جذب کند.

به گزارش اسپوننیک، کریستیانو رونالدو یک سال دیگر با یوونتوس قرارداد دارد اما به دلیل بازگشت ماسیمیلیانو آلگری به این تیم خواهان جدایی است زیرا با سرمربی جدید بانوی پیری به دلیل تنش‌ها در دوره قبلی کاری، رابطۀ خوبی ندارد.

این بازیکن در روزهای آخر با دو باشگاه متمول منچسترسیتی و پاریسن‌جرمن لینک شده است زیرا در اروپا تنها همین دو باشگاه قادر اند دستمزد هنگفت فوق ستاره پرتگالی را پرداخت کنند.

با این حال باشگاه پاریسن‌جرمن هر گونه گفت‌وگو و مذاکره برای جذب رونالدو را رد می‌کند و رییس این باشگاه می‌گوید که هیچ برنامۀ برای جذب مهاجم یوونتوس ندارند.

این موضوع را ناصر الخلیفی رییس باشگاه پاریسن‌جرمن، پس از قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مطرح کرد و به خبرنگاران گفت:" رونالدو؟ ما هیچ برنامه‌ای برای جذب وی نداریم".

با توجه به این که تمامی دروازه‌های پی‌اس‌جی بر روی رونالدو بسته شده، حالا سیتی تنها تیمی است که می‌تواند کریستیانو را جذب کند و قطعاً مدیران این تیم از فرصت پیش آمده استفاده خواهند کرد.

این در حالی‌ست که گفته می‌شود رونالدو به توافق نهایی با ستیزن‌ها دست یافته است و در صورت توافق این باشگاه با یوونتوس، انتقال فوق ستاره پرتگالی بزودی نهایی و انجام خواهد شد.

مرتبط:

برادر امیر قطر تایید کرد؛ مسی و رونالدو در یک تیم + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر