05:10 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یکشنبه، 29 آگست، به احتمال زیاد لیونل مسی اولین بازی خود را برای پاریسن‌جرمن در خارج از خانه مقابل ریمز در چهارمین بازی لیگ 1 انجام می‌دهد. تا اینجای کار، آن‌ها بدون مسی و نیمار بسیار خوب عمل کرده‌اند و در سه بازی ابتدایی خود تروآس، استراسبورگ و برست را شکست داده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی 18 روز قبل به پی‌اس‌جی پیوست و 15 روز می‌شود که در تمرینات این تیم اشتراک کرده است. با این هم لئو تا حالا برای پاریسی‌ها به میدان نرفته است و انتظار می‌رود یکشنبه، 29 آگست، اولین بازی خود را برای این تیم در خارج از خانه مقابل ریمز در چهارمین بازی لیگ 1 انجام می‌دهد.

او که از سوی مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاریسن‌جرمن به بازی دعوت شده است، با دو احتمال کارش را آغاز خواهد کرد:

احتمال اول این که او کارش را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد زیرا او از جام ملت‌های آمریکا بازی نکرده و پس از قهرمانی در آن رقابت‌ها، تعطیلات خود را تمدید کرده است. با این شرایط انتظار می‌رود که او در نیمه دوم حداقل 30 دقیقه بازی کند.

احتمال دوم این که او فیکس باشد و پوچتینو مسی را در سمت راست، نیمار را در سمت چپ و کیلیان امباپه را با وجود نزدیک شدن به انتقال به رئال مادرید  در مرکز بازی دهد زیرا مائورو ایکاردی مصدوم است و قادر به حضور در این دیدار نیست.

 

مرتبط:

لیگ قهرمانان اروپا قرعه کشی شد؛ بارسا به بایرن خورد؛ مسی به پپ + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر