22:38 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پُل پوگبا با اعلام این که در یونایتد خوشحال است، از ترکیب فعلی شیاطین سرخ توصیف و این تیم را قوی‌ترین تیمی عنوان کرد که در آن بازی کرده‌ است.

به گزارش اسپوتنیک، پُل پوگبا، ستاره فرانسوی شیاطین سرخ، تنها یک سال دیگر با این باشگاه قرار دارد و گمانه‌زنی‌ها پیرامون آینده او در اوایل نقل‌وانتقالات تابستانی شدت گرفته بود اما حالا به نظر می‌رسد که وی از شرایط خودش راضی است و می‌خواهد در این تیم ادامه دهد.

او که در سه بازی گذشته منچستریونایتد در لیگ برتر انگلیس درخشش بسیار خوبی داشته است، در گفت‌وگویی از ترکیب فعلی شیاطین سرخ توصیف و این تیم را قوی‌ترین تیمی عنوان کرد که در آن بازی کرده‌ است.

پوگبا در این مورد به TV2 گفت:" صادقانه بگویم، من بسیار خوشحالم، از بازی خودم لذت می‌برم. لیگ برتر بازگشته است، من بعد از تعطیلات خوب دوباره فوتبال بازی می‌کنم، بنابراین بسیار بسیار خوب است. همیشه تیم‌های قدرتمند منچستریونایتد وجود داشته اند، اما این قطعاً قوی‌ترین تیم است. بدیهی است که پیروزی در DNA این باشگاه است. ما تیم قدرتمندی داریم که می‌تواند قهرمان شود. می‌دانیم چقدر سخت است، اما تمام تلاش خود را برای بردن جام در این فصل انجام خواهیم داد".

پوگبا در حالی از شرایط خودش ابراز رضایت کرده‌است که یونایتد در تابستان به خوبی تقویت شده است و این باشگاه با جذب رافائل واران و جیدون سانچو و بازگشت کریستیانو رونالدو پس از 13 سال به الدترافورد بخت نخست قهرمانی در لیگ برتر است.

مرتبط:

پوگبا فروشی نیست
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر