21:47 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید در تلاش است در آخرین ساعات نقل‌وانتقالات تابستانی، برای جذب کلیان امباپه پیشنهاد بهتری ارائه دهد و این بازیکن را جذب کند.

به گزارش اسپوتنیک، با وجود این که دو پیشنهاد قبلی رئال مادرید به ارزش 160 و 170 میلیون یورو برای جذب کلیان امباپه از سوی پاریسن‌جرمن رد شده است، اما این باشگاه هنوز به جذب ستاره فرانسوی امیدوار است و می‌خواهد در آخرین ساعات نقل‌وانتقالات تابستانی، پیشنهاد سوم و نهایی خودش را ارائه کند.

روزنامه فرانسوی اکیپ گزارش می‌دهد که سومین و آخرین پیشنهاد رئال ماردید 172 میلیون پوندی خواهد بود و پرز و همکارانش اطمینان دارند که این پیشنهاد از سوی پاریسی‌ها پذیرفته خواهد شد.

در همین حال از اسپانیا خبر می‌ رسد که سران پاریسن‌جرمن با رئال مادرید به تماس شده‌ و از آن‌ها خواسته تا پیشنهاد بهبود یافته خود را نسبت به دو پیشنهاد قبلی ارائه دهند.

امباپه، 22 ساله مدت‌ها است که اولویت اصلی مادرید است و لوس بلانکوس تمایل به جذب این بازیکن فرانسوی حتی از زمان حضور زین الدین زیدان دارد و تلاش برای جذب این بازیکن در زمان کارلو آنچلوتی نیز ادامه دارد.

رئال در حالی به جذب این بازیکن خودش را به آب‌وآتش می‌زند که ستاره فرانسوی از کودکی رویای حضور در رئال را در سر دارد و برای رسیدن به این هدف به پاریسی‌ها خبر داده‌ که خواهان جدایی است.

مرتبط:

رنس 0 پی‌اس‌جی 2؛ برتری با طعم گل‌زنی امباپه در شب اولین بازی مسی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر