05:32 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سه تیم رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس که به عنوان طراحان اصلی رقابت «سوپرلیگ» شناخته می‌شوند، به جلسات کلیدی پیرامون شکل آینده فوتبال اروپا از سوی یوفا دعوت نشدند.

به گزارش اسپوتنیک، قرار است کنوانسیون یوفا در تاریخ 9 و 10 سپتامبر در سوئیس برگزار شود و نمایندگان باشگاه‌ها، اتحادیه‌های ملی و لیگ‌های سراسر قاره‌ها در آن شرکت ‌کنند.

در این میان سه باشگاه رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس که به عنوان طراحان اصلی «سوپرلیگ» شناخته می‌شوند و هنوز به برگزاری این رقابت‌ها اصرار دارند، به این جلسه مهم از سوی یوفا دعوت نشده‌اند.

با توجه به اختلافات جاری بین یوفا و این باشگاه‌ها عدم دعوت از آن‌ها تعجب‌آور نیست، اما بر این جدیت تأکید می‌کند که سه تیم بزرگ اروپایی در بحث‌ها و تصمیمات مهم قاره سبز که ممکن است در سال‌های آینده تأثیرگذار باشد، سهمی نخواهند داشت.

این باشگاه‌هاهمچنین در مجمع عمومی اتحادیه باشگاه‌های اروپا، در 6 و 7 سپتامبر به هیچ وجه شرکت نخواهند کرد، زیرا در زمان اعلام بنیان سوپرلیگ در ماه اپریل از عضویت در این اتحایه کناره‌گیری کردند.

باشگاه‌های رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس تا حالا در این مورد واکنشی نداشته اند اما انتظار می‌رود هر سه باشگاه این جلسات را تحریم کنند و از سایر باشگاه‌ها بخواهند که در این جلسات اشتراک نکنند.

مرتبط:

بیانیه جدید شوریان سوپر لیگ بر علیه یوفا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر