13:29 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مارتین اورگارد هافبک نروژی آرسنال که به تازگی به این تیم پیوسته است، در مورد جدایی‌اش از رئال مادرید صحبت کرد و اظهار داشت به دنبال ثبات و موفقیت است و از همین رو مادرید را ترک کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، مارتین اودگارد از سال 2015 که به رئال مادرید پیوست، در این باشگاه جایگاه ثابت نداشت و از یک تیم به تیم دیگر قرض داده می‌شد. تصور رئال مادرید و خود بازیکن این بود که پس از کسب تجربه، ممکن زمان درخشش او در جمع کهکشانی‌ها فرا برسد اما چنین نشد و ستاره نروژی چندی قبل به صورت دائمی جدا شد و به آرسنال پیوست.

بسیاری از کارشناسان دلیل جدایی اودگارد 22 ساله را اختلاف با آنچلوتی و مسائل مالی عنوان کردند و معتقد اند که این بازیکن تصمیم اشتباه گرفته است.

این بازیکن اما در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود در مورد جدایی‌اش از رئال مادرید صحبت کرد و تمام مواردی که رسانه‌ها تا حالا نشر کرده‌اند را رد کرد.

او گفت:" ثبات می خواستم. می‌خواستم که در جایی در تیم های بزرگ جا بیافتم و با یک مربی خوب به موفقیت برسم. آرسنال گزینه مناسبی برای من بود. تقریبا همه اخباری که مطبوعات اسپانیا در مورد من و اتفاقاتی که در رئال برایم افتاد منتشر کردند، کذب و اشتباه بود".

اودگارد در حالی به آرسنال پیوسته است که فصل گذشته را به صورت قرضی در این باشگاه توپ زد و عملکرد بسیار خوبی نیز داشت.

مرتبط:

اودگارد شماره 8 آرسنال را خواهد پوشید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر