13:37 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر برنامه‌های فن‌ده‌بیک از باشگاه منچستریونایتد بخاطر عدم همکاری برای خروج مؤکلش ابراز نارضایتی کرد و اظهار داشت که وی پیشنهادات بسیار خوبی داشت.

به گزارش اسپوتنیک، دونی فن ده‌بیک هافبک هالندی منچستریونایتد از وضعیت حضور خود در این تیم ناراضی است. ستاره سابق خط میانی آژاکس از زمان پیوستن به این تیم 36 بار برای منچستریونایتد به میدان رفته و در کمال ناباوری فقط یک بار 90 دقیقه کامل حضور در زمین را تجربه کرده است.

فن دی بیک
© Sputnik / Сергей Пивоваров

 فن د‌ه‌بیک در اولین بازی خود برای شیاطین سرخ مقابل کریستال پالاس در فصل گذشته موفق به گلزنی شده بود، اما با این وجود هیچگاه به عنوان بازیکن اصلی منچستریونایتد به بازی گرفته نشد و او امیدوار بود بتواند تابستان از این تیم جدا شود.

یونایتد اما به او اجازه جدایی نداد و اوله گونار سولسشر سرمربی منچستریونایتد اخیراً گفت که در تلاش است تا زمان زیادی برای ستاره هالندی بدهد و از او در ترکیب ثابت استفاده کند.

در همین حال مدیر برنامه‌های این بازیکن از سران شیاطین سرخ بخاطر عدم همکاری برای خروج مؤکلش در پنجره‌ نقل‌وانتقالات تابستانی ابراز نارضایتی کرد و اظهار داشت که وی پیشنهادات بسیار خوبی داشت.

آلبرز به Voetbal International گفت:"علاقه زیادی از سوی باشگاه‌های ایتالیا، آلمان، انگلستان برای مؤکلم وجود داشت و این بسیار خوب بود اما به همکاری یونایتد نیاز بود تا انتقال انجام شود اما آن‌ها هیچ‌کاری نکردند و در نهایت دونی در الدترافورد ماند. همه دونی را می‌شناسند و می‌دانند که او دوست دارد همیشه بازی کند و ما از این موضوع ناامید شده‌ایم. با این هم هنوز او شانس دارد تا خودش را ثابت کند".

مدیر برنامه‌های این بازیکن در حالی از عدم همکاری یونایتد شاکی است که باشگاه رُم شدیداً به دنبال او بود و خوزه مورینیو دوست داشت تا از این هافبک خلاق در وسط زمین استفاده کند اما در نهایت موفق به جذب او نشد.

 

مرتبط:

تأثیرات مثبت حضور رونالدو در یونایتد؛ پوگبا برای تمدید قرارداد چراغ سبز نشان داد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر