01:15 19 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به گفته کارل هاینس رومنیگه، مدیرعامل سابق بایرن مونیخ، بعید است که این باشگاه در سال 2022 با ارلینگ هالند قرارداد امضا کند، زیرا حفظ مهاجم فعلی بوروسیا دورتموند در آلمان بسیار دشوار خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، بایرن مونیخ که در جذب ستاره‌ها و پدیده‌های دورتمند مهارت خاصی دارد و معمولا ستاره های این تیم را جذب می‌کند، حالا به جذب ارلینگ هالند، مهاجم نروژی این تیم علاقه‌مند شده است.

 این موضوع را چندی قبل حسن سالی‌حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، تایید کرد و اظهار داشت همه باشگاه‌ها آرزوی داشتن چنین مهاجم گلزن را دارند و آن‌ها نیز تلاش خواهند کرد تا ستاره نروژی را جذب کنند.

کارل هاینس رومنیگه، مدیرعامل سابق بایرن مونیخ اما معتقد است که این باشگاه بعید است در سال 2022 با ارلینگ هالند قرارداد امضا کند، زیرا حفظ مهاجم فعلی بوروسیا دورتموند در آلمان بسیار دشوار خواهد بود.

وی به بیلد گفت:" او به یک چهره خواستنی در تمام لیگ‌ها تبدیل شده است. من می‌ترسم او در بوندسلیگا نماند. اعدادی که در حال انتشار است نشان می دهد که نگه داشتن او در آلمان دشوار است. من تصور می کنم که آینده او در خارج از کشور است."

هالند، هنوز سه سال از قراردادش با دورتموند باقی مانده است، اما گفته می شود که بند آزادی 75 میلیون یورو (64 میلیون پوند) در قراردادش دارد که تابستان آینده فعال می‌شود.

مرتبط:

رسمی؛ هالند بالاتر از امباپه و لوا، ستاره دورتموند بهترین مهاجم سال اروپا شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر