21:59 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه اسپانیایی مارکا خبر داده که رئال مادرید در فصل آینده 2 ستاره بزرگ فوتبال اروپا را با هم به خدمت خواهند گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، یکی  از از مهم ترین و داغ ترین اخبار نقل و انقالاتی این تابستان، انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید بود. رویدادی که سرانجام بی‌هیچ نتیجه به پایان رسید و این بازیکن یک فصل دیگر در فرانسه خواهد ماند.

در همین رابطه، اکنون نشریه اسپانیایی «مارکا» خبر داده که سران باشگاه رئال مادرید پس از ناکامی در خرید کیلیان امباپه در پنجره نقل و انتقالات تابستانی، اکنونه احتمال جذب این بازیکن به عنوان بازیکن آزاد در تابستان آینده به همراه خرید ارلینگ هالند فکر می‌کند.

طبق گزارش مارکا، فلورنتینیو پرز، مدیر عامل باشگاه رئال مادرید از همین اکنون برنامه های خود را با امباپه برای امضای پیش قرار داد در جنوری 2022 چیده است و به محض آزاد شدن این بازیکن پیش قرارداد با او برای فصل آینده امضا می کند. اتفاقی که بعید بنظر نمی‌رسد و خود بازیکن نیز قطعا در انتظار چنین روزیست تا هرچه زودتر برای کهکشانی ها به میدان برود.

از سوی دیگر، تماس‌های اولیه سران باشگاه رئال برای جذب ارلینگ هالند نیز موفقیت آمیز ارزیابی شده است. مهاجم جوان زنبورهای وستفالین علاقه فراوانی به پوشیدن پیراهن سفید کهکشانی‌ها و بازی برای این تیم دارد.

روابط خوب میان مدیران رئال مادرید و بروسیا دورتموند به سود رئالی‌هاست اما این که باشگاه آلمانی به دنبال منافع خود باشد نیز منطقی به نظر می‌رسد. کار رئال مادرید در فصل 23 – 2022 با همین دو بازیکن به پایان نمی‌رسد.

سران باشگاه اسپانیایی قصد دارند ستاره فرانسوی منچستریونایتد را نیز به برنابئو بیاورند. قرارداد پل پوگبا با شیاطین سرخ نیز در تابستان سال آینده به پایان می‌رسد و با توجه به علاقه دیرهنگام این بازیکن به حضور در سانتیاگو برنابئو، نام او نیز به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی پوشیدن پیراهن این تیم مطرح شده است.

 

 

 

 

مرتبط:

خرید هالند برای رئال؛ ممکن اما سخت
ناراحتی امباپه از پاریس؛ مالک قطری به قولش عمل نکرد
بنزما در مورد انتقال امباپه به رئال: دیر یا زود این اتفاق می‌افتد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر