15:02 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو به دلیل دریافت کارت زرد در بازی مقابل ایرلند، از بازی تیم ملی برای یک جلسه محروم شد.

به گزارش اسپوتنیک؛ کریستیانو رونالدو به دلیل دریافت کارت زرد در بازی دیشب مقابل ایرلند، یک بازی محروم شد. در حالی‌که کریستیانو زود از ترکیب پرتغال آزاد شد، مشخص نیست که پس از امضای قرارداد مجدد با منچستریونایتد چه زمانی به این تیم می‌پیوندد.

این بازیکن 36 ساله با زدن دو گل در دقایق پایانی، درخشش چشمگیری داشت و کشورش را به برتری مهمی رساند اما جدا از آن، با 111 گل زده توانست رکورد آقای گلی جهان را به تنهایی در اختیار بگیرد.

البته او پس از زدن گل‌اش به ایرلند، پیراهن خود را درآورد که جشن او توسط داور اسلوونیایی "ماتیج یوگ" با کارت زرد تلخ شد زیرا او از بازی سه‌شنبه شب مقابل آذربایجان محروم شد.

در بیانیه‌ای که در وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال پرتگال منتشر شده، آمده است: "کریستیانو رونالدو امروز پنجشنبه از بازی بعدی تیم ملی محروم شد. کارت زردی که مقابل ایرلند گرفت سبب شد تا او محروم شود و بازی رسمی مقابل آذربایجان را از دست بدهد."

آزادی رونالدو به این معنی است که او همچنین بازی دوستانه شنبه مقابل میزبان جام جهانی در مجارستان را از دست خواهد داد‌، اگرچه هنوز هیچ نشانه‌ای در مورد زمان پیوستن او به یونایتد پس از امضای قرارداد دوم در اوایل این هفته، وجود ندارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر