00:35 29 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره بلجیمی رئال مادرید پس از پیروزی تیم ملی کشور برابر برابر استونی، در نشست خبری اظهار داشت که وقتی که بازی می‌کند، احساس خوشحالی دارد و از شرایط خودش در رئال مادرید راضی است.

به گزارش اسپوتنیک، مصدومیت‌های متوالی ادن هازارد و غیبت او در بازی‌های متعدد سبب شده بود تا هواداران رئال مادرید از این بازیکن انتقاد کنند و به نظر می‌رسید که او نیز از این شرایط راضی نیست و به دنبال ترک این باشگاه است.

هازاد اما با پایان بازار نقل‌وانتقالات رئال مادرید را ترک نکرد و در تازه‌ترین گفت‌وگویش به خبرنگاران گفته است که از شرایط خودش راضی است و از بازی کردن لذت می‌برد.

او پس از پیروزی 2-5 بلجیم برابر استونی که موفق به دادن یک پاس گُل شد، گفت:" این درست نیست که من در رئال مادرید ناراضی هستم، من بسیار خوشحال هستم و شما می‌دانید که یک بازیکن همیشه هنگام بازی خوشحال است. من زیاد بازی نکرده‌ام و گل هم نزده ام، اما این بر عشق من به باشگاه تأثیر نمی‌گذارد. من در شهر مادرید بسیار خوشحالم".
هازارد در حالی در مورد رضایتش از حضور در رئال مادرید صحبت کرده است که در پنجره نقل‌وانتقالات به بازگشت به چلسی و پیوستن به یوونتوس نزدیک شده بود.

مرتبط:

هازارد به روزهای خوبش برگشته است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر