04:08 29 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

انریکه سرزو رییس باشگاه اتلتیکو مادرید به گریزمن خبر داد که خودش را برای هو شدن آماده سازد زیرا هواداران هنوز او را بخاطر جدایی‌اش در سال 2019، نبخشیده اند.

به گزارش اسپوتنیک، آنتوان گریزمن که در سال 2019، از باشگاه اتلتیکومادرید با پرداخت مبلغ فسخ قراردادش راهی بارسلونا شده بود، در آخرین دقایق پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی به صورت قرضی به تیم سابق خود برگشت و در صورتی که روخی بلانکو بخواهد او را حفظ کند، می‌تواند 40 میلیون یورو به کاتالان‌ها بپردازد و ستاره فرانسوی را از خود سازد.

گریزمن که از بازگشت به اتلتیکو مادرید بسیار خوشحال است، انتظار دارد به روزهای اوج خودش باز گردد و بار دیگر همان ستاره محبوب قهرمان لالیگا شود.

رییس این باشگاه اما به گریزمن گفته است که هنوز هواداران او را نبخشیده اند و خودش را برای روزهای سخت و حتی هووو شدن آماده سازد.

انریکه سرزو این موضوع را در گفت‌وگو به کادنا سر بیان کرد و گفت:" اگر هواداران او را هو کنند، درک خواهم کرد، اما باید بگویم که هیچ چیز از این اتفاقات نصیب ما نمی‌شود. زمانی که آنتوان از اتلتیکو رفت، به همه گفتم که او را در بارسلونا به اندازه مادرید دوست نخواهند داشت. او به صورت غیر طبیعی از اتلتیکو رفت، اما حالا نشان داد که اشتیاق زیادی برای بازگشت به واندامتروپولیتانو دارد. برخی از هواداران هنوز این موضوع را هضم نکرده‌اند و هستند افرادی که از بازگشت او خوشحالند. مهم ترین نکته تقویت کردن تیم برای فصل جدید است".

گریزمن در حالی به اتلتیکومادرید برگشته است که روزها تاریکی را در بارسلونا سپری کرد و طبق انتظارها عمل نکرد.

مرتبط:

اتفاقات ساعات پایانی نقل‌وانتقالات تابستانی؛ گریزمن به اتلتیکو بازگشت، امباپه رئالی نشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر