16:26 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گلن جانسون ستاره سابق تیم‌های لیورپول و چلسی گفته است که آّبی‌ها تنها تیمی اند که توان به چالش کشیدن سیتی را دارند.

به گزارش اسپوتنیک، تیم‌های مطرح لیگ برتری در پنجره نقل‌وانتقالات تلاش‌های برای تقویت ترکیب شان انجام دادند و ستاره‌های بزرگی را به خدمت گرفتند.

منچستریونایتد، لیورپول، چلسی، منچسترسیتی و تاتنهام جز مدعیان اصلی محسوب می‌شوند و کارشناسان رقابت‌ بسیار سخت و نفس‌گیر را میان این تیم‌ها پیش‌بینی کرده اند.

گلن جانسون ستاره سابق تیم‌های لیورپول و چلسی  اما مدعی است که آّبی‌ها تنها تیمی اند که توان به چالش کشیدن سیتی، مدافع عنوان قهرمانی را دارند و سایر تیم‌ها هنوز به چنین ظرفیتی نرسیده‌اند.

او به BonusCodeBets گفت:" هر تیمی که بخواهد با منچسترسیتی رقابت کند، باید نسبت به فصل گذشته پیشرفت کند. با این حال، اگر امسال کسی بتواند منچسترسیتی را تحت فشار قرار دهد، آن تیم چلسی است. توماس توخل با یک تیم جوان فوق‌العاده کار فوق العاده‌ای انجام داده است و آن‌ها یک مهاجم درجه یک چون لوکاکو را به ترکیب اضافه کرده‌اند. چلسی در این فصل یک تهدید واقعی برای سیتی خواهد بود".
او در مورد لیورپول نیز صحبت کرد و گفت:" لیورپول این توان را ندارد تا منچسترسیتی و چلسی را در این فصل به چالش بکشد. با این حال‌، آن‌ها یک گروه قوی از 15 یا 16 بازیکن اند که می‌توانند برای لیگ رقابت کنند، البته اگر بتوانند آمادگی خود را حفظ کنند".

این در حالی‌ست که پس از بازگشت رونالدو و جذب سانچو و واران اکثر کارشناسان منچستریونایتد را مدعی اصلی قهرمانی می‌دانند و مدعی اند که سیتی به دلیل نداشتن مهاجم شانسی برای دفاع از عنوان قهرمانی ندارد.
 

مرتبط:

باشگاه‌های لیگ برتر به تیم‌های ملی بازیکن نمی‌دهند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر