13:10 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پس از پیوستن رونالدو به منچستریونایتد، خبرهای عجیبی از جمله درخواست پیراهن رونالدو از سوی ملکه الیزابت دوم منتشر شد که همه شوکه ساخته است.

به گزارش اسپوتنیک، امروز در رسانه‌های انگلیسی خبرهایی به نشر رسید که گویا الیزابت دوم، ملکه انگلیس شخصا درخواست 80 پیراهن منچستر یونایتد با امضای کریستیانو رونالدو را برای اعضای کاخ این کشور کرده است و این خبر همه را شوکه کرد.

بسیاری‌ها تا هنوز نمی‌دانند که این مورد شایعه است یا حقیقت زیرا ملکه انگلیس علاقۀ به فوتبال ندارد و هرگز چنین درخواستی در سایر زمینه‌ها نیز نشده است.

اما رسانه‌های انگلیسی مدعی اند که ملکه انگلیسی بخاطر برخی مسائل در گذشته از باشگاه‌های وستهام و آرسنال حمایت کرده است و بازگشت رونالدو نیز موضوعی است که بیشتر از فوتبال اهمیت ارزشی دارد و به همین دلیل ملکه انگلیس این درخواست را مطرح کرده است.

از سویی هم ملکه انگلیس جز سفیران مهم و افتخاری فوتبال است و این موضوع نیز می‌تواند به درست بودن این موضوع مهر تایید بگذارد.

به هر رو در روزهای آینده دیده خواهد شد که این موضوه حقیقت دارد یا شایعۀ رسانه‌های انگلیسی بوده است تا توجه بیشتر را به خود جلب کنند.
 

مرتبط:

مخالفت دولت با معافیت رونالدو از قرنطین؛ کریس باید 10 روز قرنطین شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر