05:51 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید تلاش دارد تا در تابستان آینده پُل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد را به صورت آزاد به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، پُل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد، آخرین سال قراردادش را با این باشگاه سپری می‌کند و هنوز مذاکرات برای تمدید قرارداد او آغاز نشده است.

پوگبا در پنجره‌ نقل‌وانتقالات تابستانی جاری نیز به جدایی از این باشگاه نزدیک بود اما پیشنهادات ارائه شده توجه یونایتد را جلب نکرد و این بازیکن در الدترافورد ماند.

حالا از اسپانیا خبر می‌رسد که رئال مادرید به صورت جدی پیگیر شرایط این بازیکن است و تابستان آینده او را به صورت آزاد به خدمت خواهد گرفت.

براساس گزارش مارکا، سران رئال مادرید در کنار امباپه تلاش دارند تا پوگبا را نیز برای پیوستن به این تیم اغوا کنند و از مجراهای مختلف به هافبک فرانسوی خبر داده اند که قرارداد خودش را با شیاطین سرخ تمدید نکند.

گفته می‌شود که رئال مادرید از بنزما در راه جذب این بازیکن کمک خواسته و نخستین پیام در چند روز گذشته در اردوی تیم ملی فرانسه به ستاره یونایتد رسانده شده است.

رئال در حالی تصمیم به جذب این بازیکن گرفته است که او در ماه مارچ، 29 ساله خواهد بود و ممکن است تابستان بعدی را به عنوان آخرین شانس برای حضور در جمع کهکشانی‌ها یا یک باشگاه برتر اروپایی دیگر همراه با دستمزد فراوان در نظر بگیرد.

مرتبط:

یونایتد متوقف شد؛ اما پوگبا و گرین‌وود رکورد زدند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر