04:15 29 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرجیو بوسکتس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا و بارسلونا، از فیفا بخاطر برنامه‌ریزی‌هایش برای برگزاری بازی‌ها انتقاد کرد و گفت که آن‌ها می‌خواهند بازیکنان را منفجر کنند.

به گزارش اسپوتنیک، برخی فدراسیون های فوتبال از جمله فدراسیون فوتبال عربستان خواهان برگزاری جام جهانی هر 2 سال یکبار به جای هر 4 سال یکبار بودند و مسئولان فیفا اخیراً در نشستی به این موضوع چراغ سبز نشان دادند.

این موضوع اما سر و صدای بازیکنان و سرمربیان تیم‌های ملی و باشگاهی را به همراه داشته است و بسیارها معتقد اند که با عملی شدن این طرح فشار بیشتری بر بازیکنان وارد خواهد شد.

در همین سرجیو بوسکتس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا و بارسلونا، در نشست خبری پیش از بازی اسپانیا مقابل گرجستان به این موضوع واکنش نشان داد و اظهار داشت که فیفا به دنبال منفجر کردن بازیکنان است.

او گفت:" چیز خاصی برای گفتن ندارم. توجه مسئولان به بازیکنان، روز به روز کمتر می‌شود. زمانی خواهد رسید که بازیکنان منفجر خواهند شد! فکر کنم خیلی سخت باشد. شما باید یک جا بنشینید و حساب و کتاب کنید. باید از دید ما بازیکنان، به این قضیه نگاه کنید و ما درخواست دیگری نداریم."

بوسکتس در حالی به این موضوع واکنش نشان داده است که شیوع ویروس کرونا، همه رقابت‌های فوتبال به صورت فشرده برگزار شده و فشار زیادی را بازیکنان فوتبال متحمل شده اند.

مرتبط:

رسمی؛ کاهش دستمزد آلبا و بوسکتس در بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر