23:55 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه اسپورت جزئیات قرارداد گریزمن را با بارسلونا را افشأ کرده که در آن بندهای عجیبی وجود دارد.

به گزارش اسپوتنیک، آنتوان گریزمن در سال 2019، با پرداخت 120 میلیون یورو از اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوست اما در این تیم موفق نبود و پس از دو سال حضور در آخرین دقایق پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی به صورت قرضی به روخی لانکو برگشت.

با انتقال قرضی گریزمن به اتلتیکومادرید، نشریه اسپورت جزئیات قرارداد او با بارسلونا را فاش کرده است که در آن بندهای عجیبی وجود دارد.

براساس گزارش اسپورت، مبلغ انتقال گریزمن 120 میلیون بوده که باشگاه بارسلونا قبلا نیز آن را اعلام کرده است و مدت زمان این قرارداد 5 ساله است.

باشگاه بارسلونا مکلف است تا در این 5 سال به ستاره فرانسوی 95 میلیون یورو پرداخت کند که در هر فصل نزدیک به 17 میلیون یورو می‌شود.

در قرارداد این بازیکن اما بندی وجود دارد که دستمزد او در پایان هر فصل افزایش می‌یابد و در آخرین فصل قرارداد دستمزد گریزمن به ارزش 21 میلیون یورو می‌رسید.

همچنان در صورت قهرمانی بارسا در لیگ قهرمانان، رسیدن بازی‌های گریزمن به 200 بازی و قهرمانی در لالیگا پاداش‌های هنگفتی برای این بازیکن در نظر گرفته شده بود.

خوان لاپورتا به همین دلیل گریزمن را به اتلتیکو قرض داد تا از شر این مبالغ هنگفت رهایی یابد و شرایط اقتصادی باشگاه را بهبود بخشد.
 

مرتبط:

شماره 7 جدید بارسا؛ دمبله جایگزین گریزمن شد + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر