04:11 29 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نماینده جورجینیو بازیکن ایتالیایی چلسی گفته است که این بازیکن رویای بازگشت به سری‌آ را دارد و پس از جام جهانی 2022 قطر در این مورد تصمیم‌گیری خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، جورجینیو ستاره ایتالیایی چلسی، سال فوق‌العادۀ را سپری کرد و موفق شد با آتزوری قهرمان جام ملت‌های اروپا و با آبی‌ها قهرمان لیگ قهرمانان و سوپر جام اروپا شود.

این بازیکن به دلیل درخشش و کسب سه قهرمانی در قاره سبز موفق شد بالاتر از کانته و دی‌بروینه به عنوان مرد سال اروپا انتخاب شود و یکی از پیشتازان کسب جایزه توپ طلا نیز است.

جورجینیو پس از محقق شدن رویاهایش حالا به فکر بازگشت به ایتالیا و سری‌آ است و می‌خواهد پس از پایان رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر، در این مورد تصمیم‌گیری کند.

این موضوع را نماینده جورجینیو در گفت‌وگو با «گُل» مطرح کرده و گفته است که مؤکلش به صورت جدی در این مورد فکر می‌کند و رویای حضور دوباره در سری‌آ را دارد.

جوآنو سانتوس در این مورد گفت:" "او تا جون 2023 با چلسی قرارداد دارد. واضح است که بازگشت او به ایتالیا رویایی خواهد بود ، امیدوارم پس از قهرمانی در جام جهانی، بتواند این رویای خودش را محقق کنند. ما باید ببینیم بازار در چند سال آینده چگونه است و شرایط دیگر چگونه خواهد بود."
او در ادامه افزود:" در گذشته، زمانی که ساری مربی یوونتوس بود، این احتمال وجود داشت که جورجینیو به یوونتوس بیاید، اما حالا فکر نکنم چنین شود."

این موضوع در حالی مطرح شده است که این بازیکن در سه سال  گذشته در لیگ برتر برای چلسی توپ زده و در کنار انگولو کانته یکی از هافبک‌های مستحکم آّبی‌ها بوده است و به نظر نمی‌رسد که سران این تیم در پایان فصل موافق با جدایی او باشند.

مرتبط:

رسمی؛ جورجینیو بهترین بازیکن سال اروپا شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر