13:36 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوان لاپورتا رییس باشگاه بارسلونا با حفظ ریکی پویگ و ساموئل اومتیتی که جایی در برنامه‌های کومان ندارند، نشان داد که در کار مربی هالندی مداخله می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا در دوره ریاست جوزپ ماریا بارتومئو، وضعیت بسیار آشفته داشت و رییس باشگاه تلاش‌های زیادی می‌کرد تا مشکلات باشگاه را یا پنهان کند و یا هم توجیه کند.

بارتومئو در همه کارها دست می‌زد و مداخله مستقیم در کار مربی، آکادمی و حتی امور اقتصادی باشگاه داشت و همین شد که بلوگرانا را به لبۀ پرتگاه رساند.

پس از استعفای وی و روی کار آمدن خوان لاپورتا، به نظر می‌رسید که دیگر رییس باشگاه در کارهای که مربوطش نمی‌شود، مداخله نکند اما دیده می‌شود که لاپورتا بحران جدیدی خلق کرده است و در کارهای رونالد کومان به صورت مستقیم مداخله می‌کند.

براساس گزارش مارکا، خوان لاپورتا با حفظ ریکی پویگ و ساموئل اومتیتی که جایی در برنامه‌های سرمربی هالندی بارسا ندارند، نشان داد ه که در کار مربی مداخله می‌کند.

لاپورتا ضمن حفظ این بازیکنان از کومان خواسته است تا به آن زمان بدهد و در بازی‌های بیشتر آن‌ها را در ترکیب ثابت قرار دهد.

گفته می‌شود که کومان از رفتار لاپورتا عصبی است اما به دلیل این که وی یک بار دیگر برایش فرصت داده تا خودش را در بارسلونا ثابت کند، نمی‌تواند واکنشی داشته باشد.

مرتبط:

بارسلونا آماده پیشنهاد قرارداد جدید به کومان اما به یک شرط
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر