03:22 29 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیمار جونیور ستاره برازیلی پاریسن‌جرمن، در نخستین فصل حضور خود در این باشگاه، 400 میلیون یورو درآمد داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار جونیور در سال 2017، و در جنجالی‌ترین انتقال تاریخ فوتبال با مبلغ 222 میلیون یورو، از بارسلونا به پاریسن‌جرمن پیوست و به گران‌ترین بازیکن تاریخ تبدیل شد.

این بازیکن که در آن زمان بسیار مطرح شده بود و به سرخط داغ رسانه‌ها مبدل شده بود، در نخستین فصل حضور خودش درآمد حیرت‌انگیز داشته است.

براساس گزارش مارکا، مهاجم برازیلی در اولین فصل حضور خود در فرانسه به لطف قراردادهای تجاری متعدد و تأثیراتی که در هنگام انتقال به پاریس در سراسر جهان داشت 400 میلیون یورو درآمد داشته است.

باشگاه پاریسن‌جرمن نیز تایید می‌کند که پس از ورود این بازیکن این باشگاه نیز سود هنگفت از بستن قراردادهای تجاری به دست آورده و آنها نمی‌توانستند با مارک ایتالیایی «Replay» یا «Nike Jordan» قراردادهای پرسود ببندند.

تماشاگران تلویزیونی در اولین فصل حضور وی در فرانسه 25 درصد افزایش یافت و کانال دیزنی نیز اعلام کرد که حق نمایش مسابقات لیگ 1 در برازیل را که از طریق ESPN و Fox Sports پخش می شود خریداری و از آن سود هنگفتی به دست آورده و بخشی از آن را به پی‌اس‌جی و نیمار برگردانده است.

رسانه‌های فرانسوی در گزارش‌های خود شان گفته اند که به مدت یک سال نیمار از مجراهای مختلف پول به دست آورده که مجموع آن نزدیک به 400 میلیون یورو شده است.

گفته می‌شود که این سود برای مسی و راموس دست نیافتنی است و هیچ یک از شرکت‌های تجاری آماده نیستند دیگر چنین سرمایه‌گذاری هنگفتی روی بازیکنان فوتبال در فرانسه کنند.

مرتبط:

نیمار در جواب منتقدین: چاق نیستم!
اعلام ترکیب دو تیم ملی برزیل - آرجانتین؛ تقابل دوباره مسی و نیمار
افشای بند عجیب قرارداد نیمار؛ سال 6.5 میلیون یورو برای خوش اخلاق بودن!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر