13:15 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

احتمالاً کریستیانو رونالدو در دیدار با نیوکاسل به خاطر قوانین کرونایی بازی نخواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کریستیانو رونالدو با وجود آمادگی مناسبی که دارد به احتمال فراوان نمی‌تواند در دیدار با نیوکاسل برای منچستریونایتد به میدان برود.

نشریه «سان» اعلام کرد رونالدو زمان کمی برای آماده‌سازی تا دیدار با نیوکاسل دارد ولی قرار شده او پس از گذراندن پنج روز در قرنطینه برای تمرین در تیم آماده شود و احتمالاً این بازیکن 36 ساله مجبور خواهد شد به نشستن روی نیمکت مقابل نیوکاسل بسنده کند.

طبق قوانین کرونایی انگلیس بازیکنی که از کشورهای قرمز وارد این کشور شوند باید 14 روز در قرنطینه باشند و رونالدو سفری به یکی از این کشورها داشته و در زمان ورود به انگلیس پنج روز از زمان دو هفته‌ای حضورش در قرنطینه باقی می‌ماند.

فوق ستاره پرتگالی در این تابستان از یوونتوس به منچستر یونایتد پیوسته است و بدین ترتیب پس از 12 سال دوباره به تیم اسبق خود بازگشته است و باید دید که عملکرد او در این دوره که دومین دوره حضورش در جمع شیاطین سرخ است به چه ترتیبی خواهد بود.

رونالدو به تازگی شماره 7 منچستر یونایتد را هم دوباره به دست آورده است و در این دوره هم قرار است شماره 7 شیاطین سرخ را بر تن کند. کریستیانو رونالدو در دوره اول حضورش در منچستر یونایتد که بین سال های 2003 تا 2009 بود هم پیراهن شماره 7 را می پوشید.

مرتبط:

رونالدو: برگشتم عشق همیشگی من، شماره 7 جادویی است + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر