12:33 22 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در حال حاضر آنتونیو رودیگر، تیاگو سیلوا و آندریاس کریستنسن سه مدافع اصلی چلسی، آخرین فصل قرارداد خود را سپری می‌کنند و این باشگاه نگران است که مبادا هر سه مدافع تمدید نکنند و به صورت آزاد در پایان فصل جدا شوند.

به گزارش اسپوتنیک، چلسی در حال حاضر سه مدافع در پُست دفاع مرکزی دارد که آن‌ها مدام در ترکیب اصلی توماس توخل در بازی‌ها قرار می‌گیرند و این سرمربی آلمانی نیز از عملکرد آن‌ها بسیار راضی به نظر می‌رسد.

آبی‌ها با توجه همین موضوع تلاش داشتند تا در نقل‌وانتقالات تابستانی ژوئل کونده را به خدمت بگیرند تا هم به مهره‌های اصلی خط دفاع استراحت داده شود و هم خط دفاع بیشتر از قبل تقویت شود، اما مذاکرات با سویا خوب پیش نرفت و در نهایت مدافع فرانسوی در اسپانیا ماند.

با توجه به عدم پیوستن کونده به چلسی، این باشگاه حالا نگران آینده آنتونیو رودیگر، تیاگو سیلوا و آندریاس کریستنسن سه مدافع اصلی خود است زیرا هر سه بازیکن تا پایان فصل در استمفورد بریچ قرارداد دارند و اگر قرارداد خود شان را تمدید نکنند، آبی‌ها هر سه مدافع خود را به صورت هم‌زمان از دست خواهد داد.

ظاهراً چلسی به دنبال تمدید قرارداد با سیلوا نیست زیرا این بازیکن به پایان فوتبال خودش نزدیک شده است اما آنتونیو رودیگر و آندریاس کریستنسن، جز بازیکنانی اند که توخل به آن‌ها اعتماد کامل دارد و خواهان حفظ شان است.

از سویی هم رئال مادرید به رودیگر علاقه نشان داده و کریستنسن نیز با توجه به سن‌وسالی که دارد، مورد توجه چندین باشگاه قرار دارد و همین موضوع کار را برای تمدید آن‌ها دشوار می‌سازد.

با این حال آبی در تلاش اند تا روند مذاکرات را برای تمدید قرارداد این بازیکنان تسریع بخشند و هر چه زودتر برای حفظ این بازیکنان و ثبات در خط دفاعی چاره‌ای پیدا کنند.

 

مرتبط:

رسمی؛ هافبک چلسی به میلان پیوست + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر