04:32 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

گرت بیل از مسئولان فوتبال اروپا و جهان خواست تا پیشنهاد آرسن ونگر برای برگزاری جام جهانی در هر دو سال را رد کنند.

به گزارش اسپوتنیک، این روزها موضوع برگزاری جام جهانی در هر دو سال به جای هر چهار سال به سرخط داغ رسانه‌ها و مجالس فوتبال مبدل شده و واکشن‌ها به این موضوع  نیز مختلف بوده است.

بیشتر بازیکنان فوتبال و سرمربیان با اجرای چنین طرحی مخالف اند و می‌گویند که فشرده شدن مسابقات سبب خواهد شد تا بازیکنان فرسوده شده و مصدومیت‌ها بیشتر گردد.

در همین حال گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید از از مسئولان فوتبال اروپا و جهان خواسته است تا با این درخواست ونگر و فدراسیون فوتبال عربستان مخالفت کنند و اجازه ندهند تا چنین طرحی عملی گردد.

بیل در نشست خبری قبل از برگزاری دیدار تیم ملی کشورش برابر استونی گفت:" من برگزاری جام جهانی در چهار سال را دوست دارم. این موضوع مانند المپیک است که هر چهار سال یکبار برگزار می شود و به نظر می رسد کمی خاص‌تر است زیرا اغلب اتفاق نمی افتد. اگر ما هر دو سال یکبار آن را برگزار کنیم، جذابیت و اعتبار خود را از دست خواهد داد. من فکر می‌کنم هر چهار سال یکبار جام جهانی را کمی معتبرتر می کند. من از همه می‌خواهم که با این موضوع مخالفت کنند."

بیل در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که چندی قبل فدراسیون فوتبال عربستان درخواست برگزاری جام جهانی را به جای هر چهار سال، در هر دو سال مطرح کرده بود و این طرح از سوی ونکر تایید و به فیفا پیشنهاد شد که چراغ سبز نیز دریافت کرد.

مرتبط:

بیل: بخاطر شایستگی‌هایم در ترکیب ثابت حضور دارم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر