14:06 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه بارسلونا اعتماد چندانی به کومان ندارند و به نظر می‌رسد که وی در پایان فصل اخراج و یکی از میان ژاوی هرناندز و لوئیز انریکه جانشین او خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، خوان لاپورتا در دومین دورۀ ریاست خود در بارسلونا، از سیاست گذشته خود استفاده خواهد کرد و می‌خواهد همانند دوره اول ریاست خود محصولات جوان آکادمی

لاماسیا را از سایر تیم‌ها جمع آوری و با ستاره‌هایی که در تیم حضور دارند، یکجا کرده و همانند دوران درخشان پپ گواردیولا، تیمی را تشکیل دهد.

هیئت مدیره بارسا اما به رونالد کومان اعتماد چندانی برای رساندن این پروژه به موفقیت ندارند و می‌خواهند رهبری این پروژه و هدایت بارسا به سرمربی جدید بسپارند.

کاتالان‌ها برای رهبری این پروژه دو گزینه دارند و طبق ادعای نشریه اسپورت، ژاوی هرناندز و لوئیز انریکه به نظر مدیران بارسا مناسب برای هدایت بلوگرانا در آینده هستند.

البته گزینه‌ نخست این باشگاه ژاوی سرمربی فعلی السد قطر است که قبلاً پیشنهاد باشگاه را رد کرده و نمی‌خواهد به این زودی هدایت این تیم را به عهده بگیرد.

انریکه نیز در صورت که از هدایت تیم ملی اسپانیا کنار برود، می‌تواند سرمربی بارسلونا شود که با توجه به شرایط لوچو بعید به نظر می‌رسد که به همکاری خودش با فدراسیون فوتبال اسپانیا خاتمه دهد.

این موضوع در حالی به سرخط رسانه‌های کاتالانی مبدل شده افتاده که لوئیر انریکه یک دوره سرمربی بارسا بود و پس از سه سال حضور در این باشگاه دیگر نخواست ادامه دهد.

انریکه به دلیل اینکه آخرین لیگ قهرمانان اروپای بارسلونا در زمان او به دست آمد و انتخاب هیئت مدیره بارسا است.

مرتبط:

شرط جالب بارسا برای تمدید با کومان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر