00:58 19 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سادیو مانه در رقابت با محمد صلاح برای کسب جایزه بهترین گل ماه لیورپول در ماه آگست موفق شد.

به گزارش اسپوتنیک؛ سادیو مانه حرکت تیمی خوبی را در این فصل انجام داده که به لطف پاس ترنت الکساندر-آرنولد، برتری سرخ‌ها را در پیروزی 2-0 مقابل برنلی در 21 آگوست به ثبت رساند.

این ضربه دقیقه 69 اولین گل فصل مانه بود و همچنین 50مین گل او در لیگ برتر که برای تیم تحت هدایت یورگن کلوپ در آنفیلد به ثبت می‌رسید.

ضربه صلاح مقابل نورویچ سیتی در رده دوم قرار گرفت و شوت از راه دور کاید گوردون برای تیم‌های زیر 23 سال لیورپول مقابل اورتون سوم شد. گل روبرتو فیرمینو مقابل نورویچ چهارم و از دیوگو جوتا مقابل برنلی در جایگاه پنجم ایستاد.

لیورپول در لیگ برتر بدون شکست با دو بُرد و یک تساوی از سه بازی ابتدایی خود در حال پیشروی است. مردان کلوپ در دیدار روز یکشنبه شان به لیدز یونایتد می‌روند تا روند خوب خود را افزایش دهند.

صلاح، مانه و نبی کیتا پس از انجام مأموریت‌های ملی با کشورهای شان برای مقدماتی جام جهانی 2022 به لیورپول بازگشته‌اند.

صلاح پس از شکست 1-0 مصر برابر آنگولا، به دلیل محدودیت‌های سفری ویروس کرونا در لیگ برتر، به کشورش در فرانسویل ملحق شد و در برابر گابن به تساوی 1-1 دست یافت.

مانه در عین حال با به ثمر رساندن یک گل در هر بازی‌اش از یک بازی خوب با سنگال لذت برد. او در پیروزی 2 بر 0 شیران ترانگا مقابل توگو دروازه را باز کرد تا پیروزی 3-1 را در کنگو نیز با یک پنالتی به پایان برساند.

کیتا به نوبه خود به گینه کمک کرد تا با گینه بیسائو به تساوی 1-1 برسد، قبل از این‌که کودتای نظامی باعث شود بازی خانگی آنها با مراکش روز یکشنبه به تعویق بیفتد.

خشونت سرخ‌ها را نگران کرده، اما این بازیکن روز چهارشنبه با هواپیمای شخصی وارد انگلستان شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر