13:34 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ادن هازارد مهاجم بلجیمی رئال مادرید، تنها یک‌بار موفق به گُلزنی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شده است و امشب می‌خواهد ضمن پایان بخشیدن به این رکورد منفی، سایر روزهای تاریک و سیاه را فراموش کند.

به گزارش اسپوتنیک، در پی شیوع ویروس کرونا و برگزاری بازی‌های پُشت درهای بسته، رئال مادرید تصمیم گرفت تا ورزشگاه اصلی خود را یعنی سانتیاگو برنابئو را ترمیم کند و بعضی امکانات امروز را به آن بیفزاید.

حالا و پس از نزدیک به یک‌ونیم سال، رئال مادرید به این هدف دست یافت و ورزشگاه سانتیاگو برنابئو قرار است پس از ترمیم برای نخستین بار میزبان بازی کهکشانی‌ها برابر سلتاویگو باشد.

این دیدار برای ادن هازارد ستاره بلجیمی رئال مادرید می‌تواند یک آغاز جدید باشد و این بازیکن به روزهای سیاه و تاریک خویش پایان بخشد.

هازارد که پس از مصدومیت‌های متوالی به شرایط آرمانی خودش برگشته است، امشب می‌تواند در ترکیب ثابت قرار گیرد و دومین گُل خود را در ورزشگاه برنابئو به ثمر برساند زیرا او تا حالا تنها یک بار موفق به گُلزنی در این وزشگاه شده است.

تنها گُل هازارد 23 ماه پیش و در جریان پیروزی 2-4 رئال مادرید برابر گرانادا بود که این مهاجم بلجیمی موفق به گُلزنی شد.

این بازیکن همچنان تلاش خواهد کرد تا در برنابئوی جدید و در حضور تماشاگران توانایی‌های خودش را ثابت کند و در حد و اندازه‌های ستاره درخشان ظاهر شود.

مرتبط:

اعلام ترکیب رئال – بتیس؛ غیبت هازارد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر