16:05 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرجیو بوسکتس در نشست خبری قبل از تقابل با بایرن مونیخ، در مورد شکست سنگین این تیم که یک فصل قبل برابر باواریایی‌ها رقم خورد، صحبت کرد و شرایط فعلی دو تیم را با آن زمان متفاوت عنوان خواند.

به گزارش اسپوتنیک، یک فصل قبل و زمانی که به دلیل شیوع ویروس کرونا، رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا برای چند ماه متوقف و در ادامه به صورت فشرده در کشور پرتگال به صورت تک بازی برگزار شد، بایرن مونیخ نتیجه شگفت انگیزی را رقم زد و بارسلونا را با نتیجه سنگین 2-8 شکست داد.

این دو تیم که قرار است فردا شب بار دیگر به مصاف هم‌دیگر بروند، احتمال تکرار این نتیجه و تحقیر دوباره بارسلونا به دلیل جدایی چند ستاره و شرایط نچندان مطلوب این تیم متصور است.

سرجیو بوسکتس کاپیتان بارسلونا اما می‌گوید که حالا شرایط متفاوت است و تغییرات زیادی به وجود آمده که رقم خورد چنین نتیجۀ را منتفی می‌کند.

بوسکتس که در نشست خبری قبل تقابل با بایرن صحبت می‌کرد، در این مورد گفت:" چیزهای زیادی تغییر کرده، آن‌ها سرمربی جدید دارند و او سعی می‌کند به روش خودش بازی کند. او بازیکنان خود را حفظ کرده جز برخی از آنها چون تیاگو که تیم را ترک کرده اند. اوقطعا تلاش می‌کند تا پیروز شود. قبول کردن چیزی که در آن بازی اتفاق افتاد سخت بود اما جهان فوتبال اینچنین است. زمان گذشته و ما از نظر روانی فکر می‌کنیم این بازی متفاوت خواهد بود."

بوسکتس در حالی این صحبت‌ها مطرح کرده است که بارسا در تابستان جاری مسی و گریزمن را از دست داده است و به مراتب تیم ضعیف‌تر نسبت به یک فصل قبل است.

مرتبط:

رسمی؛ کاهش دستمزد آلبا و بوسکتس در بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر