09:04 18 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی پاریسن‌جرمن گفته است که هرگز انتظار جذب لیونل مسی را نداشت و حالا که او در تیمش حضور دارد، به بهترین شکل ممکن از او استفاده خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه پاریسن‌جرمن رویای داشتن لیونل مسی را از سال‌های قبل در سرداشت و می‌خواست این بازیکن بار دیگر در کنار نیمار بازی کند.

این باشگاه اما هرگز تصور نمی‌کرد که جذب مسی به این راحتی انجام شود، اما مشکلات مالی بارسلونا و ناتوانی این تیم در ثبت قرارداد جدید او در لالیگا، سبب شد تا او در عرض چند روز راهی پاریس شود و برای این تیم به میدان برود.

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاریسن‌جرمن تایید می‌کند که هرگز انتظار جذب مسی را نداشت و این موضوع برایش شبیه رویا بود.

سرمربی پی‌اس‌جی این موضوع را در گفت‌وگو با ویب‌سایت یوفا بیان کرد و گفت:" شاید من مناسب‌ترین فرد برای توصیف  لئو نباشم. افراد زیادی هستند که واژگان گسترده‌تری برای توصیف او دارند و به واقعیت که مسی سزاوار توصیف است. من فکر نمی کردم ممکن است که او به تیم ما بیایید، اما هنگامی که فرصتی پیش می‌آید و همه چیز به سرعت پیش می رود‌، شما باید خوشحال باشید و از داشتن او لذت ببرید."
او در ادامه افزود:" ما هر دو آرجانتینی هستیم، ما هر دو از نیولز (اولد بویز) حمایت می کنی، هر دو از روزاریو هستیم. من همچنین زمانی که با او به عنوان حریف روبرو می‌شدم، او را تحسین می‌کردم، بنابراین او در حال تمرین با ما است. واقعا خوب است. ما امیدواریم که با هم بتوانیم به خواسته باشگاه برسیم."

پوچتینیو در حالی این صحبت‌ها را مطرح کرده است که تیم وی در تابستان به خوبی تقویت شد و ستاره‌هایی چون دوناروما، واینالدوم، راموس، حکیمی و مسی را به خدمت گرفت تا در لیگ قهرمانان بدرخشد و قهرمانی این رقابت‌ها را از آن خود کند.

مرتبط:

با جدایی مسی، اسپانسر روی پیراهن بارسلونا هم رفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر