14:16 17 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیران بایرن مونیخ شرایط تیمو ورنر مهاجم آلمانی چلسی را زیر نطر دارند و می‌خواهند این مهاجم جوان را جانشین بلندمدت لواندوفسکی سازند.

به گزارش اسپوتنیک، روبرت لواندوفسکی، تا سال 2023 با بایرن مونیخ قرارداد دارد و این باشگاه تلاش دارد تا قرارداد جدید با ماشین‌ گُلزنی خود ببندد.

از سوی هم گزارش‌ها از آلمان می‌رساند که وی علاقه‌مند به چالش جدید است و احتمال دارد قرارداد خودش را تمدید نکند و در پایان فصل جاری مونیخ را به مقصد مادرید و یا لندن ترک کند.

سران بایرن مونیخ با درنظر داشت همین احتمال به فکر پیدا کردن جانشین مناسب و بلندمدت برای ستاره پولندی خود هستند و تیمو ورنر مهاجم آلمانی چلسی جدی‌ترین گزینه باواریایی‌ها است.

ورنر که تابستان 2020 از لایپزیگ به چلسی پیوست، در استمفورد بریج درخشش خوبی نداشته و  انتظاراتی که از او می‌رفت را برآورده نتوانسته.

چلسی به همین دلیل لوکاکو را با هزینه هنگفت به خدمت گرفت تا ضعف‌های خود را در خط حمله پوشش دهد و حالا جدایی ورنر از این تیم متصور است.

براساس گزارش‌های متعدد، بایرن مونیخ به گونه جدی روی انتقال مهاجم سابق ناگلزمن در لایپزیگ کار دارد و این احتمال وجود دارد که این انتقال در زمستان نهایی شود.

گفته می‌شود که بایرن در صورت عدم موافقت چلسی با فروش ورنر، پیشنهاد معاوضه وی را با لواندوفسکی خواهد داد تا آبی‌ها را با جدایی ستاره آلمانی راضی کند.

 

مرتبط:

لوکاکو شمشیر دو لبه برای ورنر، مهاجم آلمانی میخ‌کوب نیمکت می‌شود یا به اوج برمی‌گردد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر