21:49 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیبو کورتوا دیشب اصلی‌ترین ستاره‌ پرنقش رئال مادرید بود که توانست تیم‌اش را برای پیروزی در میلان همراهی کند.

به گزارش اسپوتنیک؛ شاید این رودریگو بود که تنها گل بازی را به ثمر رساند اما تیبو کورتوا دروازه‌بان رئال مادرید به همان اندازه برای تیم‌اش حیاتی ظاهر شد تا این تیم رقابت‌های لیگ قهرمانان را با پیروزی آغاز کند.

دروازه‌بان بلجیمی چهار دفع توپ حیاتی انجام داد تا مردان سیمون اینزاگی نتواند گل‌زنی کنند، زیرا او در نهایت زمینه را برای گرفتن سه امتیاز کامل به هم تیمی‌های خود فراهم کرد.

کارلو آنچلوتی ممکن است از زمان بازگشت به مادرید به جای زین الدین زیدان، برخی چیزها را تغییر داده باشد اما موقعیت کورتوا به عنوان ستون اصلی این تیم جزء این تغییرات نیست.

آخرین مهار کورتوا در چهارشنبه شب در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا در دقیقه 53 اتفاق افتاد جایی که شوت اسکرینیار را گرفت که شاید بهترین فرصت ممکن برای اینتری‌ها بود.

دروازه‌بان سابق چلسی باز هم از ژکو و از لاوتارو مارتینز دروازه‌اش را نجات داد، زیرا رئال مادرید با موج حملات روبرو شده بود.

کورتوا در نیمه دوم بازی، تحرک کمتری داشت زیرا رئال بر حریف‌اش تسلط یافت اما با این وجود او آرامش خود را حفظ کرد.

رئال مادرید یک دروازه‌بان درجه یک را با 29 سال سن برای سال‌های آینده در اختیار دارد که حداقل تا سال 2026 می‌تواند در ترکیب رئال حضور داشته باشد.

البته او روزهای سختی را در روزهای اول حضورش تجربه کرد زیرا باید با کیلور ناواس رقابت می‌کرد، اما از زمان جدا شدن ناواس تردیدهای کمی وجود داشت و نمایش کورتوا در مقابل اینتراین را حتی بیشتر تأیید کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر