16:47 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آمار کامل کریستیانو رونالدو در فیفا 22 فاش شد و بازیکن منچستریونایتد اما فصل را در لیگ برتر توفانی استارت زد.

به گزارش اسپوتنیک؛ کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتگال در حالی به منچستریونایتد بازگشت که از نظر آماری دچار افت شدیدی شده زیرا رتبه بندی‌های دقیق او برای فیفا 22 قبل از انتشار این بازی در ماه آینده، لو رفته است.

رونالدو پس از افشای آمار دقیق وی در اینترنت، در FIFA 22 تنزل زیادی پیدا کرد.

رونالدو به تازگی پس از خروج از یوونتوس، در آخرین روزهای نقل و انتقالات به منچستریونایتد پیوست، جایی‌که سه سال را برای موفقیت نسبی در آنجا گذراند.

EA Sport پیشتر اعلام کرده بود که رونالدو از رتبه 92 خود به طور کلی تنزل خواهد کرد.

رونالدو با وجود سرعت بیش از 20 مایل در ساعت در آخر هفته و همچنین قدرت و استقامتش، از نظر سرعت نیز کاهش داشته است و هواداران یونایتد از EA Sports در توییتر به دلیل آمار او انتقاد کرده‌اند.

یکی از هوادارانش در توئیتر گفت: "نه، من نمی‌توانم دروغ بگویم که به رونالدو تنزل بدهم، واقعاً سخت است، من نمی‌خواهم [لیونل] مسی، لواندوفسکی و CR7 همه 92 باشند، اما این ****** خسته کننده است."
یکی دیگر افزود: "من فقط فکر نمی‌کنم رونالدو شایسته تنزل رتبه باشد. اما بدانم که او چه اشتباهی کرده تا امتیازش کاهش یابد... بهترین گلزن در لیگ خود، بهترین گلزن در یورو. ظاهراً، رونالدو در FIFA 22 دارای رتبه 91 است. اگر این درست باشد، امیدوارم او بازی را تحریم کند. این بی احترامی به اوست که در فصل گذشته 30+ گل زدهاست."
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر