17:16 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سمیونه انزاگی پس از شکست تلخ خانگی اینتر برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان با ستاره‌هایش صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از کوریرو دلو اسپورت؛ سیمونه اینزاگی پس از شکست تیم‌اش برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان، به بازیکنان اینتر گفت که باید به عملکرد خود مقابل رئال مادرید افتخار کنند و این راه درستی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است.

نراتزوری چهارشنبه شب برابر رئال مادرید در خانه‌اش 1-9 باخت، در حالی‌که اینتر در دو فصل گذشته از این مرحله به دور بعد صعود کرده ولی در ده سال گذشته هیچ بازی حذفی انجام نداده است.

قهرمان سری A با وجود 18 شوت مقابل رئال، موفق به گلزنی نشد و اما رودریگو با یک شلیک دیرهنگام هر سه امتیاز را به جیب شاگردان کارلو آنچلوتی ریخت.

نشریه کوریرو دلو اسپورت آنچه که اینزاگی پس از شکست در ورزشگاه جوزپه‌مه‌آتزا  به بازیکنان‌اش گفت را گزارش کرده است.

در تمرین روز پنجشنبه آنها، مربی به بازیکنان‌اش توضیح داد که آنها باید به عملکرد خود افتخار کنند و این رویکرد درستی برای صعود به مرحله بعدی مسابقات است.

بر اساس این گزارش، اینزاگی می‌خواهد بازیکنان‌اش از عملکرد مثبت شان آگاه باشند اما انتظار دارد در بازی‌های آینده نتیجه متفاوتی داشته باشد. نراتزوری قبل از شکست مقابل رئال مادرید در برابر سمپدوریا به تساوی 2-2 دست یافته بود.

آمارهای تجزیه و تحلیل شده توسط کارکنان اینزاگی ثابت می‌کند که تیم آماده است، بنابراین مربی نمی‌خواهد بازیکنان‌اش عزم راسخ و عزت نفس نداشته باشند.

اینتر فردا قبل از سفر به آرتمیو فرانچی در ورزشگاه خودی میزبان بولونیا است تا روز سه شنبه به مصاف فیورنتینا برود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر