12:05 25 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالد کومان سرمربی بارسلونا امیدوار است با بازگشت آنسو فاتی و عثمان دمبله، مشکلات تیمش کاهش یابد و با درخشش آن‌ها در این تیم بماند.

به گزارش اسپوتنیک، شکست بارسلونا در برابر بایرن مونیخ و ضعف‌های بزرگ این تیم در نخستین بازی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، سبب شده تا رونالد کومان سرمربی این تیم شدیداً مورد انتقاد قرار گیرد و مدیران ارشد باشگاه به فکر اخراج او باشند.

لاپورتا و هیئت مدیره‌اش به سرمربی هالند سه هفته دیگر فرصت داده‌اند تا شرایط تیم را بهبود بخشد و در غیر آن بدون تعلل وی را اخراج خواهند کرد.

کومان که چارۀ دیگری در پیش ندارد، به بازگشت آنسو فاتی و عثمان دمبله امیدوار است و حضور این دو بازیکن را در ترکیب ثابت به نوعی سبب ماندگاری خودش در بارسلونا می‌داند.

به اساس گزارش اسپورت ، رونالد کومان امیدوار است آنسو فاتی و عثمان دمبله به بهترین شکل خود بازگردند و جایگاه نامطمئن خود را در این فصل در بارسلونا حفظ کند.

از سویی هم رسانه‌های نزدیک به باشگاه بارسلونا، معتقد اند که خط هافبک کاتالان‌ها دارای ظرفیت بالایی است و بازگشت فاتی و دمبله در کنار دپای، سبب خواهد شد تا شرایط به سود کومان تغییر کند و این تیم به درخشش خودش آغاز کند.

مرتبط:

خبر خوب به بارسا و کومان؛ فاتی در آستانه بازگشت به میادین است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر