08:28 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گونزالو هیگواین هم‌تیمی سابق مسی در تیم ملی آرجانتین، مدعی است که باشگاه اینترمیامی که مالک آن داوید بکهام اسطوره فوتبال انگلیس است، می‌خواهد لئو را جذب کند.

به گزارش اسپوتنیک، مسی تابستان امسال به 21 سال حضور خود در بارسلونا پایان داد و تا پایان جون سال 2023 با پاریسن‌جرمن قرارداد بست.

ادعا‌هایی وجود دارد که مسی با پایان قرارداد خودش با باشگاه پاریسن‌جرمن به بارسلونا بازخواهد گشت و در باشگاه بازنشسته می‌شود.

برخی از رسانه‌ها آرجانتینی اما مدعی اند که لئو پس از سال 2023، راهی لیگ آمریکا خواهد شد و می‌خواهد در لیگ MLS، بازنشسته شود.

گونزالو هیگواین هم‌تیمی سابق مسی در تیم ملی آرجانتین که در حال حاضر برای اینترمیامی در لیگ آمریکا توپ می‌زند، در گفت‌وگویی گفته است که مالک این باشگاه یعنی داوید بکهام اسطوره فوتبال انگلیس، رویای جذب مسی را در سر دارد و برای رسیدن به این رویا، دیر یا زود تلاش خواهد کرد.

او در این مورد گفت:" من در این مورد اطلاعات زیادی ندارم و نمی‌خواهم در جنجال بیفتم، اما این را می‌دانم که مالک باشگاه علاقه‌مند به جذب لئو است."

این در حالی‌ست که مسی دو سال دیگر با پاریسن‌جرمن قرارداد دارد و جذب این بازیکن از باشگاه پاریسی کار ساده به نظر نمی‌رسد.

مرتبط:

یک تساویِ سنگین‌تر از شکست؛ مثلث نیمار- مسی - امباپه ناکام ماند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر