10:22 24 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه یوونتوس اعلام کرد که در فصل 2020-2021، ضرر 210 میلیون یورویی را متحمل شده است و برای جبران چنین خساراتی پروژه سوپر لیگ مشروع است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه‌های مطرح اروپا، پس از شیوع ویروس کرونا، ضررهای هنگفتی را متقبل شده اند و هنوز خیلی زود است تا این ضررها جبران شود.

باشگاه یوونتوس که یکی از باشگاه‌های بزرگ اروپا است و بازیکنانی بزرگی را در اختیار دارد، امروز اعلام کرد که فصل گذشته ضرری نزدیک به 210 میلیون یورو را متقبل شده است.

این موضوع امروز و پس انتشار گزارش سالانه باشگاه مشخص شد و این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که  209.9یورو ضرر کرده اند.

در اعلامیه باشگاه یوونتوس آمده‌ است:"  اعضای هیئت مدیره مدارک مالی مربوط به سال مالی که در 30 جون 2021 به پایان رسید را به طور کامل بررسی و تایید می‌کنند که ضرر 209.9 میلیون یورویی برای باشگاه پیش آمده است".

این باشگاه همچنان برای خروج از بحران مالی و جبران خساراتش پروژه سوپر لیگ را مشروع و معقول می‌داند و به برگزاری آن نیز در اعلامیه‌اش تأکید کرده‌ است.

گفته می‌شود که این ضرر به دلیل عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه، نقل‌وانتقالات و حذف زودهنگام یوونتوس از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا پیش آمده است.

مرتبط:

یوونتوس به دنبال جذب مدافع فرانسوی کهکشانی‌ها
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر