23:36 27 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مینو رایولا مدیربرنامه‌های پُل پوگبا از احتمال بازگشت پوگبا به یوونتوس خبر داد و این انتقال را مرتبط به برنامۀ باشگاه تورین دانست.

به گزارش اسپوتنیک، پُل پوگبا، ستاره فرانسوی شیاطین سرخ، تنها یک سال دیگر با این باشگاه قرار دارد و گمانه‌زنی‌ها پیرامون آینده او در اوایل نقل‌وانتقالات تابستانی شدت گرفته بود و به نظر می‌رسید که او راهی پاریسن‌جرمن شود.

پی‌اس‌جی اما مسی را به خدمت گرفت و در نهایت این بازیکن در الدترافورد ماند و هنوز مشخص نیست که قرارداد خودش را با شیاطین سرخ تمدید خواهد کرد یا خیر.

در همین حال خبرها از ایتالیا می‌رساند که باشگاه یوونتوس به بازگرداندن این بازیکن علاقه‌مند است و در جنوری مذاکرات خودش را آغاز خواهد کرد تا وی را به صورت آزاد به خدمت بگیرد.

امروز نیز مینو رایولا مدیربرنامه‌های ستاره فرانسوی از احتمال بازگشت وی به یوونتوس خبر داد و این انتقال را مرتبط به برنامۀ باشگاه تورین دانست.

رایولا در این مورد گفت:" قرارداد پل پوگبا در ماه جون با یونایتد به پایان می‌رسد و ما با این باشگاه مذاکره خواهیم کرد تا ببینیم که شرایط چگونه پیش می‌رود. پُل هنوز هم عاشق تورین است. بله، شانس بازگشت این بازیکن به یوونتوس وجود دارد اما باید دید که برنامه‌های باشگاه ایتالیایی در این باره چطور خواهد بود."

این در حالی است که پوگبا در سال 2012 از یونایتد به یوونتوس پیوست و برای چهار سال در این باشگاه توپ زد.

مرتبط:

چه کسی پازل گم‌شده‌ی خط میانی رئال خواهد بود؟؛ پوگبا، تیلیمانس یا بازیکنی از کاستیا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر