01:43 28 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی رئال مادرید در استفاده از داوید آلابا به مشکل خورده است و نمی‌داند از این بازیکن در چه موقعیتی استفاده کند.

به گزارش اسپوتنیک، داوید آلابا، مدافع اتریشی رئال مادرید، یکی از بازیکنانی است که توانایی بازی در چندین پُست را دارد و با وجودی که خودش یک مدافع میانی است، به خوبی می‌تواند در سمت دفاع چپ و هافبک دفاعی بی‌نقص بازی کند.

او که به عنوان جانشین راموس به خدمت گرفته شده است، تا حالا زیر نظر آنچلوتی در سه پُست دفاع چپ، مرکزی و هافبک دفاعی بازی کرده و همین موضوع سبب شده تا آنچلوتی برای انتخاب موقعیت اصلی بازی او به مشکل بخورد.

این بازیکن در بازی برابر اینتر برای دقایقی به عنوان هافبک دفاعی بازی کرد و چنان مؤثر بود تا آنچلوتی را بار دیگر به فکر استفاده از او در خط میانی بیفتد و او را زوج کاسیمیرو بسازد.

به باور رسانه‌های مادریدی، مشکلات رئال در خط میانی بیشتر از خط دفاعی اس زیرا رئال در سمت چپ خط دفاع، مارسلو، مند و گوتیرز حضور دارند و در دفاع مرکزی نیز میلیتائو، ناچو و وایخو حضور دارند که می‌توانند به خوبی ضعف‌ها را پوشش دهند و بهتر است آنچلوتی از آلابا در میانۀ زمین استفاده کند.

کارشناسان اما به آنچلوتی توصیه می‌کنند که از این مزیت استفاده چرخشی کند و در هر پُستی که نیاز دیده می‌شد، آلابا را جا داده و از توانایی‌هایش سود ببرد.

مرتبط:

فهرست رئال برابر سلتا؛ بیل، آلابا و یوویچ نیستند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر