05:00 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا در صورتی که کومان را اخراج کند، هدایت این تیم را به یکی از میان روبرتو مارتینز و ژاوی خواهند سپرد.

به گزارش اسپوتنیک، شکست سنگین بارسا ب در برابر بایرن مونیخ در هفته نخست دور گروهی لیگ  قهرمانان اروپا و ضعف‌های بزرگ در آن بازی حیثیتی سبب شده تا رونالد کومان سرمربی این تیم شدیداً مورد انتقاد قرار گیرد و مدیران ارشد باشگاه به فکر اخراج او باشند.

لاپورتا و هیئت مدیره‌اش به سرمربی هالند سه هفته دیگر فرصت داده‌اند تا شرایط تیم را بهبود بخشد و در غیر آن بدون تعلل وی را اخراج خواهند کرد.

در همین حال هیئت مدیره بارسلونا جلسه‌ای برای پیدا کردن جانشین مناسب برای کومان برگزار کرده اند که در آن جلسه سه گزینه برای آینده باشگاه مطرح شده است.

یکی از اعضای هیات مدیره لاپورتا، ژاوی هرناندز را پیشنهاد داد و به شدت به دنبال انتصاب سرمربی فعلی السد قطر به عنوان سرمربی بارسلونا است.

 جوردی کرایوف به کمک متئو آلمانی و رامون پلانس روی روبرتو مارتینز سرمربی تیم ملی بلجیم اتفاق نظر داشتند. با این وجود که انتصاب او دشوار است، زیرا وی در حال آماده سازی بلجیم برای جام جهانی 2022 قطر است.

رسانه‌های اسپانیایی مدعی اند که سه هفته فرصت برای کومان بخاطر بهبود شرایط نبوده و کومان مصمم است تا با پیدا کردن گزینه مناسب با سرمربی هالندی قطع همکاری کند زیرا او توانایی پیش بردن بلوگرانا را ندارد.

گفته می‌شود که لوئیز انریکه و پیمینتا سرمربی سابق بارسای B، نیز از گزینه‌های لاپورتا می‌باشد.

 

مرتبط:

تلاش بارسا برای بازگشت فاتی؛ روزهای سخت کومان پایان خواهد یافت؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر