21:37 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا قصد دارد در فصل 2022-2023، برای پیراهن سوم خود از رنگ سفید استفاده کند که معمولا رنگ پیراهن نخست رئال مادرید است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا با رنگ آبی‌‎واناری شناخته می‌شود و  پیراهن نخست این باشگاه همواره با این رنگ‌ها مزین شده است و در آینده نیز خواهد شد.

این باشگاه برای پیراهن‌های دوم و سوم خود رنگ‌های متنوع را در چندین فصل آخر انتخاب کرده است و به نظر می‌رسد که رنگ پیراهن سوم بلوگرانا برای فصل 2022-2023، متفاوت‌تر از همیشه خواهد بود زیرا موندو گزارش داده است که این باشگاه قصد دارد از رنگ سفید برای لباس سوم خودش استفاده کند.

طرح لو رفته نایکی از پیراهن‌های اول، دوم و سوم بارسلونا برای فصل جدید که از سوی موندو نشر شده است، نشان می‌دهد که پیراهن اول بارسا، سیاه، آبی‌واناری است و پیراهن دوم زرد رنگ و پیراهن سوم نیز به رنگ سفید که روی آن از رنگ‌های آبی‌واناری به شکل صلیب استفاده شده است.

گفته می‌شود که استفاده از این رنگ به درخواست هواداران سنتی بارسلونا بوده است زیرا این باشگاه درگذشته نیز از این رنگ استفاده کرده است.

بارسا تا دهه 70 میلادی از رنگ سفید به عنوان پیراهن دوم استفاده می‌کرده و این پیراهن را یوهان کرایوف نیز یک بار برابر استون ویلا به تن کرده است.

 

مرتبط:

بارسا در اندیشه جذب استرلینگ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر