06:36 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رافائل واران معتقد است که کار روزانه با کریستیانو رونالدو به بازیکنان کمک می کند تا بهتر از گذشته باشند و بازگشت او به اولدترافورد برای باشگاه و بازیکنان بسیار مؤثر خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، شیاطین سرخ در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی طوفانی عمل کردند و در کنار جذب واران و سانچو، در آخرین روزها موفق شدند پس از 12 سال کریستیانو رونالدو، دارندۀ 5 توپ طلا و ستاره سابق خود شان را به الدترافورد برگردانند.

این بازیکن نیز در بازگشت به الدترافورد عملکرد خیره کننده داشته و توانسته 3 گُل در دو بازی ابتدائی خود برای شیاطین سرخ به ثمر برساند و مؤثریت خودش را به کادرفنی باشگاه ثابت کند.

رافائل واران مدافع فرانسوی منچستریونایتد که هم‌تیمی رونالدو در رئال مادرید بوده و از حضور او در یونایتد بسیار خوشحال است، به اسکای اسپورت گفته است که رونالدو نه تنها در بازی بلکه در تمامی عرصه‌ها مؤثر بوده است.

وی در این مورد گفت:" من فکر می کنم او از نظر اخلاق کاری و ذهنیت برنده بهترین مثال در جهان است. با حضور در کنار این نوع بازیکنان، شما هر روز پیشرفت می‌کنید. اگر او هنوز در سطح بالایی بازی می کند، به این دلیل است که کار او شگفت‌انگیز است. او به همه کمک می‌کند تا بهترین‌های خود را به نمایش بگذارند و همچون خود او مؤثر ظاهر شوند، من از بازی با او بسیار خوشحالم."

واران در حالی از رونالدو تمجید کرده و او را در ترکیب یونایتد مؤثر معرفی کرده است، که در کنار او در رئال مادرید موفق به فتح 4 لیگ قهرمانان اروپا شد که سه تای آن پشت سر هم بود.

مرتبط:

لیگ برتر انگلیس؛ خلاصه بازی لیدز یونایتد - لیورپول + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر