02:50 21 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوئیس کانوت خبرنگار و دوست صمیمی رونالدو کومان در مصاحبه با رادیو کاتالونیا درباره آینده سرمربی هلندی در بارسلونا صحبت کرد .

به گزارش اسپوتنیک، شکست سنگین بارسا در برابر بایرن مونیخ در هفته نخست دور گروهی لیگ  قهرمانان اروپا و ضعف‌های بزرگ در آن بازی حیثیتی سبب شده تا رونالد کومان سرمربی این تیم شدیداً مورد انتقاد قرار گیرد و مدیران ارشد باشگاه به فکر اخراج او باشند.

لاپورتا و هیئت مدیره‌اش به کومان سه هفته دیگر فرصت داده‌اند تا شرایط تیم را بهبود بخشد و در غیر آن بدون تعلل وی را اخراج خواهند کرد.

با این حال هنوز به صورت قطعی آینده سرمربی بارسلونا روشن نیست و هیچ کسی نمی‌داند که در قبال او چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

در همین لوئیس کانوت خبرنگار و دوست صمیمی رونالدو کومان در مصاحبه با رادیو کاتالونیا درباره آینده سرمربی هلندی در بارسلونا صحبت کرده و گفته است که تدام حضور او بستگی به نتایج دارد.

او در این مورد گفت:" ما پنجشنبه شام خوردیم و کومان خوب است اما همه چیز به داخل باشگاه بستگی دارد . من مطمئنم او از این اتفاقات رنج میبرد زیرا عاشق بارسلونا است. یوسته  نایب رییس باشگاه  و آلمانی  مدیر ورزشی  از او دفاع می‌کنند اما همه چیز به نتایج بستگی دارد."

این در حالی‌ست که اخیراً کومان از مدیران بارسلونا خواسته بود تا آینده او را مشخص سازند و اگر اعتماد ندارد، اجازه جدایی به او بدهند.

مرتبط:

حفظ اعتماد لاپورتا به کومان؛ سرمربی هالندی ابقا شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر