20:31 20 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در تمرینات امروز رئال مادرید، تونی کروس ستاره آلمانی این تیم نیز حضور داشت و این بازیکن احتمالاً دقایقی را برابر مایورکا به میدان خواهد رفت.

به گزارش اسپوتنیک، نزدیک به یک‌ونیم ماه قبل تونی کروس ستاره آلمانی رئال مادرید از ناحیه استخوان پوبیس مصدوم شد و تا حالا 5 بازی ابتدائی لالیگا و یک بازی دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا را از دست داده است.

این بازیکن که نقش پُررنگ در ترکیب کهکشانی داشت/دارد، امروز با گذشته 45 روز به تمرینات بازگشت و به نظر می‌رسد که بزودی چراغ سبز داکتران را برای بازی کردن دریافت خواهد کرد.

براساس گزارش مارکا، حضور کروس در تمرینات امروز نشان دهنده پایان روند ریکاوری او است و احتمال دارد در دیدار برابر مایورکا، دقایقی را به میدان برود.

در تمرینات امروز اما کارواخال، مارسلو، مندی، والورده، سبایوس و بیل در سالون بدنسازی حضور پیدا کردند و در تمرینات گروهی حضور نداشتند.

در این میان غیبت والورده و کارواخال  در تمرین امروز نگران کننده بود و باشگاه رئال مادرید نیز در این مورد وضاحت نداده است.

رسانه‌های مادریدی می‌گویند که هر دو بازیکن مصدومیت جزئی دارند و اگر در تمرینات فردا نیز غایب باشند، بازی برابر مایورکا را که چهار شنبه شب برگزار خواهد شد، از دست خواهند داد اما در هفته هفتم لالیگا احتمال می‌رود به فهرست برگردند.

مرتبط:

رئال آنچلوتی در آستانه شکستن رکورد تاریخی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر