09:53 18 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هانس یواخیم واتسکه، مدیرعامل بوروسیا دورتموند اذعان کرد که تیم آلمانی در پایان این فصل برای حفظ ارلینگ هالند با مشکل روبرو خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، ارلینگ هالند از زمان پیوستن از سالزبورگ به دورتموند، یکی از مهاجم بسیار موفق در قاره سبز بوده و موفق شده در 67 بازی 68 گل برای تیمش به ثمر برساند.

همین موضوع سبب شده تا او مشتریان زیادی داشته باشد و تیم‌های بزرگ و مطرح اروپا، به دنبال جذب او باشند.

دورتموند که در تابستان جاری برای حفظ او مقاومت کرد، به نظر می‌رسد که در تابستان آینده توان ایستادگی را نخواهد داشت زیرا هانس یواخیم واتسکه، مدیرعامل این باشگاه اعتراف کرده است که آن‌ها در پایان فصل برای حفظ ستاره نروژ با مشکل روبرو خواهد شد.

مدیرعامل دورتموند اخیراً به نشریه آلمانی Welt am Sonntag در مورد حفظ هالند گفت:" البته این کار دشواری خواهد بود. با این حال، من نمی‌گویم که کاملاً دور از ذهن است. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بهترین بازیکن خود را حفظ کنیم."

این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که چلسی در تابستان جاری با مبلغ 150 میلیون یورو برای جذب ستاره هالندی تلاش کرد و باشگاه‌های نظیر رئال مادرید، پاریسن‌جرمن و منچستریونایتد نیز به دنبال او بودند.

دورتموند به دلیل اینکه در قرارداد هالند بندی وجود دارد که وی در تابستان 2022، تنها با پرداخت 75 میلیون یورو آزاد خواهد بود، حفظ او را دشوار خوانده است.

مرتبط:

ستاره دورتموند بهترین بازیکن ماه بوندسلیگا شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر